Energetyka Cieszyńska po raz kolejny w "Przyrodniku Ustrońskim"

04.07.2017, 13:30

Ukazał się kolejny, szesnasty zeszyt „Przyrodnika Ustrońskiego”

czytaj więcej

Ogrzej mieszkanie nie planetę

18.04.2017, 12:59

Wyobraź sobie miasto, w którym codziennie oddychasz czystym powietrzem. Parki i place zabaw pełne są dzieci, a okna twojego mieszkania otwarte zawsze, gdy tylko masz na to ochotę. Jesteś u siebie, czujesz się bezpiecznie i przytulnie. W mieście nie ma setek dymiących kominów i alarmów smogowych, dlatego że większość jego mieszkańców ogrzewa się ciepłem systemowym.

czytaj więcej

Uciepłownienie ulicy Głębokiej w Cieszynie

13.01.2017, 09:15

Energetyka Cieszyńska rozpoczyna prace projektowe budowy sieci cieplnej wraz z przyłączami do budynków przy ul. Głębokiej. W chwili obecnej projektem objęte są budynki przewidziane do podłączenia do ciepła systemowego w ramach, realizowanego wspólnie z Gminą Cieszyn, programu ograniczenia niskiej emisji.

czytaj więcej

Ogrzewamy miasta i serca

07.12.2016, 15:07

Dostawcy ciepła systemowego po raz szósty wspierają akcję charytatywną Radiowej Trójki, zatytułowaną „Święta bez Granic”. W ramach tegorocznych działań wsparcie otrzyma Fundacja Świętego Mikołaja. Środki przeznaczone zostaną na „Stypendia Świętego Mikołaja”.

czytaj więcej

Jubileusz 20-lecia obchodziło działające przy Energetyce Cieszyńskiej Koło PTTK nr 7 „Cieplaczki”

18.11.2016, 10:58

Z okazji rocznicy Rada Prezesów PTTK Województwa Śląskiego odznaczyła Energetykę Cieszyńską Sp. z o.o. „Śląską Honorową Odznaką PTTK”. Samo Koło zostało wyróżnione brązową honorową odznaką PTTK, przyznaną przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego za zasługi w upowszechnianiu krajoznawstwa i turystyki.

czytaj więcej