Nie traktuj smogu jak powietrza

04.10.2017, 08:19

Czy wiesz, że ciepło systemowe to naprawdę dobry sposób na ograniczenie smogu w mieście? Dzieje się tak, ponieważ dzięki produkcji ciepła w jednym lub kilku wyspecjalizowanych miejscach (elektrociepłownia, ciepłownia, spalarnia odpadów) można uwolnić miasto ... 

czytaj więcej

Energetyka Cieszyńska po raz kolejny w "Przyrodniku Ustrońskim"

04.07.2017, 13:30

Ukazał się kolejny, szesnasty zeszyt „Przyrodnika Ustrońskiego”

czytaj więcej

Ogrzej mieszkanie nie planetę

18.04.2017, 12:59

Wyobraź sobie miasto, w którym codziennie oddychasz czystym powietrzem. Parki i place zabaw pełne są dzieci, a okna twojego mieszkania otwarte zawsze, gdy tylko masz na to ochotę. Jesteś u siebie, czujesz się bezpiecznie i przytulnie. W mieście nie ma setek dymiących kominów i alarmów smogowych, dlatego że większość jego mieszkańców ogrzewa się ciepłem systemowym.

czytaj więcej

Uciepłownienie ulicy Głębokiej w Cieszynie

13.01.2017, 09:15

Energetyka Cieszyńska rozpoczyna prace projektowe budowy sieci cieplnej wraz z przyłączami do budynków przy ul. Głębokiej. W chwili obecnej projektem objęte są budynki przewidziane do podłączenia do ciepła systemowego w ramach, realizowanego wspólnie z Gminą Cieszyn, programu ograniczenia niskiej emisji.

czytaj więcej

Ogrzewamy miasta i serca

07.12.2016, 15:07

Dostawcy ciepła systemowego po raz szósty wspierają akcję charytatywną Radiowej Trójki, zatytułowaną „Święta bez Granic”. W ramach tegorocznych działań wsparcie otrzyma Fundacja Świętego Mikołaja. Środki przeznaczone zostaną na „Stypendia Świętego Mikołaja”.

czytaj więcej