BEZPIECZEŃSTWO

Dbaj o zdrowie i bezpieczeństwo swoich bliskich. Pamiętaj, że ma na nie wpływ także sposób ogrzewania. Nie ryzykuj bez potrzeby. Do mieszkania wpuszczaj tylko ciepłą wodę. O to, aby wszystko działało jak należy, codziennie dbają fachowcy z firm dostarczających ciepło systemowe. Możesz czuć się bezpiecznie. Codziennie.

OSZCZĘDNOŚĆ

Optymalizuj koszty ogrzewania. Sprawdź, czy w twoim budynku zainstalowana jest automatyka pogodowa. Przy jej użyciu ciepło systemowe dostarczane jest zawsze, gdy na dworze zrobi się chłodniej, a w ciepłe dni dostawa jest automatycznie przerywana. Nie musisz o niczym pamiętać. Dzięki temu nie ponosisz też zbędnych kosztów ogrzewania. Warto oszczędzać.

PEWNOŚĆ

Korzystaj z ciepła systemowego zawsze, gdy go potrzebujesz. Nie musisz wiedzieć, jak działają poszczególne urządzenia ciepłownicze, aby móc korzystać codziennie z ciepła i ciepłej wody. O stałe i nieprzerwane działanie systemu troszczą się dostawcy ciepła systemowego. Możesz mieć pewność, że w twoim domu będzie ciepło.

WYGODA

Korzystaj z komfortu, który daje ciepło systemowe. Nie musisz troszczyć się o przeglądy urządzeń, ani o zakup opału. Z ciepła systemowego i ciepłej wody korzystasz zawsze gdy masz na to ochotę. To takie wygodne.

EKOLOGIA

Korzystając z ciepła systemowego ogrzewasz mieszkanie, a nie całą planetę. Firmy produkujące ciepło przestrzegają surowych norm ochrony środowiska. Często produkują je w kogeneracji, czyli jednocześnie z energią elektryczną, co pozwala zmniejszyć zużycie paliw i emisję dwutlenku węgla. Zakłady zlokalizowane z dala od centrów miast to także czystsze powietrze dla mieszkańców. To znacznie zdrowsze, niż tysiące kominów na dachach miejskich domów.