III. Maszynista urządzeń energetycznych

Opis stanowiska :

• obsługa kotłów energetycznych oraz urządzeń i instalacji energetycznych,
• obsługa stacji pomp recyrkulacyjnych i układu wody chłodzącej urządzeń kotłowni,
• obsługa układu odżużlania i odpopielania kotłów energetycznych
• obsługa pulpitów sterowniczych podległych urządzeń technologicznych wielofunkcyjnych i wielozadaniowych

Wymagania:

• wykształcenie techniczne o specjalności: energetyk, elektroenergetyk, mechanik , elektromechanik lub pokrewnej
• zdolność do pracy na wysokości pow. 3 m
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów,
• dyspozycyjność

Oferujemy :

• w okresie próbnym czas na poznanie specyfiki naszych urządzeń energetycznych na stanowisku pomocnik maszynisty urządzeń energetycznych
• zatrudnienie z perspektywą długotrwałej współpracy
• stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres : Sekretariat@ec.cieszyn.pl lub kadry@ ec.cieszyn.pl

Informacje dodatkowe pod nr telefonu : : 338576800 lub 33 8576710

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.