Energetyka Cieszyńska spółka z o.o. Cieszyn ul. Mostowa 2 zatrudni pracownika na stanowisko:

monter elektroenergetyk elektrowni cieplnej

Opis stanowiska :

•montaż urządzeń i osprzętu elektrycznego na teranie zakładu oraz w węzłach cieplnych na terenie Cieszyna,
• usuwanie usterek w obwodach zasilania i sterowania urządzeń elektrycznych
• nadzór nad urządzeniami i instalacjami elektrycznymi
• odczyt liczników energii el. w węzłach cieplnych

Wymagania:

• wykształcenie: technik elektryk, elektronik, automatyk lub pokrewne,
• prawo jazdy kat. B
• uprawnienia elektryczne E (SEP)
• zdolność do pracy na wysokości pow. 3 m
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów
• dyspozycyjność

Oferujemy :

• zatrudnienie z perspektywą długotrwałej współpracy
• stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres : sekretariat@ec.cieszyn.pl lub kadry@ec.cieszyn.pl

Informacje dodatkowe pod nr telefonu : : 338576840 lub 33 8576710

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.