IV. Obchodowy urządzeń nawęglania

Opis stanowiska :

• prace związane z rozładunkiem wagonów z węglem
• nawęglanie kotłów – obsługa przenośników taśmowych nawęglania
• wykonywanie przeglądów, remontów bieżących urządzeń nawęglania,
• wywóz żużla pojazdem ciężarowym powyżej 3,5 t

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe lub techniczne o specjalności: mechanik , elektromechanik lub pokrewnej
• prawo jazdy kat. B i C
• zdolność do pracy na wysokości pow. 3 m,
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów,
• dyspozycyjność

Oferujemy :

• w okresie próbnym czas na poznanie specyfiki naszych urządzeń energetycznych na stanowisku pomocnik obchodowego urządzeń nawęglania
• zatrudnienie z perspektywą długotrwałej współpracy
• stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres : Sekretariat@ec.cieszyn.pl lub kadry@ ec.cieszyn.pl

Informacje dodatkowe pod nr telefonu : 338576800 lub 33 8576710

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.